Kongres FEM Fitness Experience Management

7-ego i 8-ego marca 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Kongres FEM – Fitness Experience Management. W wydarzeniu tym weźmie udział nasz specjalista Salents z branży handlowej, dr Agnieszka Grostal. W toku całego Kongresu będzie miała 2 wystąpienia o następującej tematyce:

  1. Trendy w sprzedaży 2019 roku – 7 marca 2019 g.10:00
  2. Wprowadzanie nowego produktu/innowacji – 7 marca 2019  g.16:40-17:20

Kongres FEM – Fitness Experience Management

Jest to III edycja najważniejszego wydarzenia branżowego. Głównym elementem są wykłady i zajęcia warsztatowe z obszarów: sprzedaż, zarządzanie, marketing, HR oraz obsługa klienta. Dopełnieniem szkolenia będą zajęcia praktyczne z social mediów. Podczas wydarzenia odbędą się spotkania networkingowe, dzięki którym uczestnicy będą mogli nawiązać relacje biznesowe i wymienić doświadczenia. Organizatorzy i prelegenci Kongresu kierują to wydarzenie i jego tematykę przede wszystkim do właścicieli siłowni, managerów i kadry zarządzającej. Jak również menadżerów i właścicieli klubów fitness, czy butikowych oraz studiów treningowych. Organizatorzy chcą również zainteresować Kongresem i przekazywaną na nim wiedzą inwestorów, producentów i deweloperów. Wydarzenie to ma na celu edukację oraz zapoznanie wszystkich chętnych uczestników z najnowszymi trendami w branży fitness. Zapraszamy również osoby startujące w branży, zakładające własne kluby i siłownie, oraz przyszłą kadrę zarządzającą.

Zarządzanie kubami fitness i siłowniami jest branżą specyficzną, wymagającą zarówno odpowiedniego nastawienia jak i wiedzy. Bardzo przydatne jest podejście do kontrahentów, inwestorów i pracowników. Oczywiście pasja, lub zainteresowanie tą dziedziną dodatkowo pomaga w zarządzaniu firmą. To też wyzwanie dla dzisiejszych właścicieli i menadżerów, głównie ze względu na atrakcyjność takich miejsc i sporą konkurencję. Muszą swoimi działaniami i planami przyciągnąć klientów, kierując zespołem handlowym, jednocześnie zachowując opłacalność funkcjonowania miejsc. Jednocześnie nie zapominać o skutecznym motywowaniu i budowie sprawnego zespołu, czyli o team management.

Kongres FEM - Fitness Experience ManagementWszystkim chętnym do udziału w kongresie przysługuje zniżka. Wystarczy kod rabatowy. Na hasło “GROSTAL” organizator przewiduje 10% zniżki na bilety wstępu.

Informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, organizacji i programu kongresu znajdziecie Państwo pod linkiem https://kongresfem.pl

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą OFERTĄ i harmonogramem szkoleń. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. W zakładce SZKOLENIA możecie Państwo znaleźć programy już przeprowadzonych, jak też planowanych szkoleń.