O Firmie

Dlaczego warto wybrać nas

Wiemy, jak sprzedawać w B2B. Robimy to od ponad 20 lat. Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów optymalizacji obszarów sprzedaży i marketingu.  Naszymi klientami są polskie firmy rodzinne, jak międzynarodowe korporacje. Wspieramy w rozwoju sprzedaży na rynku polskim.

Mamy też wypracowane rozwiązania, w jaki sposób zapewnić skuteczną ekspansję Twojej firmy na rynki zagraniczne. Przy budowaniu strategii współpracujemy z Zarządami i Właścicielami firm. W czasie jej wdrożenia, zadania realizujemy z działami operacyjnymi.

Sprzedaż nie jest łatwym zadaniem. Wymaga opracowania precyzyjnego planu, uporządkowanego jego wdrożenia oraz konsekwentnego monitorowania, tak, aby na bieżąco reagować na zmiany, które niesie dynamicznie zmieniający się rynek. Nie ma tu miejsca na chaos i przypadkowe działania.

Odpowiednio zaplanowany proces sprzedażowo-marketingowy zapewni Twojej firmie m.in.:

  • rosnące przychody, które będziesz mógł zaplanować i prognozować
  • stały dopływ nowych, wartościowych klientów
  • właściwą rentowność Twoich produktów/usług
  • odpowiedni poziom cross-sellingu i upsellingu
  • wysoki poziom retencji obecnego portfela klientów
  • zmotywowany zespół, w którym każdy rozumie swoje zadania.

Metodyka naszej pracy

Metodyka, którą wykorzystujemy w naszej pracy powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia zebrane w różnych branżach. Także w przypadku Twojej firmy, doradzimy w wyborze odpowiedniej koncepcji oraz w jej wdrożeniu. Uwzględnimy potrzeby Twojego biznesu i specyfikę branży, w której działasz. Każdy projekt realizujemy w taki sposób, aby założone cele projektu, odzwierciedlały strategię danej firmy. W oparciu o to, analizujemy działania w danym obszarze, opracowujemy nowe strategie sprzedaży, eliminujemy obszary nieefektywności i następnie modelujemy nowe procesy. Rozdzielamy role i zadania w zespołach w taki sposób, aby zapewniły firmie osiągnięcie założonych celów strategicznych.

Przejście organizacji przez proces zmiany jest wymagającym i złożonym procesem dla firmy. Kiedy nie jest on zrozumiany, często firmy napotykają na opór. Efektywna współpraca z firma doradczą nie opiera się tylko na opracowaniu strategii i zdefiniowaniu obszarów do poprawy. Ważne jest umiejętne wdrożenie, tak aby zmiany były trwałe i skuteczne. Wiemy, jak przeprowadzić Twój zespół handlowy przez zmiany. Dzięki temu, Twoi pracownicy staną się ambasadorami zmian i sami będą dbać o nowe standardy pracy. Nasi klienci często doceniają fakt, że w czasie realizowania projektu, tworzymy środowisko do efektywnej komunikacji i przepływu informacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w dany obszar.

Porozmawiajmy, jak możemy rozwinąć sprzedaż i marketing w Twojej firmie.

Zaufali nam