Szkolenie za zarządzania sprzedażą

Zarządzanie zespołem sprzedażowym

Jednym z interesujących zagadnień w zakresie branży handlowej jest zarządzanie działem sprzedaży – szkolenie to jeden z najefektywniejszych sposobów na podniesienie kwalifikacji pracowników. A zatem stworzenie sprawnego i wykwalifikowanego działu sprzedaży, co przełoży się na poprawę wyników sprzedaży.

Zarządzanie działem sprzedaży – szkolenie to jeden z najefektywniejszych sposobów podnoszenia kwalifikacji

Rynek sprzedażowy jest dynamicznie zmieniającą się i rozwijającą gałęzią handlu. Otwierają się nowe terytoria sprzedażowe, Klienci zwiększają swoje wymagania i zmieniają preferencje zakupowe. Do tego wszystkiego trzeba przygotować kadrę przedsiębiorstwa. DobZarządzanie sprzedażą i zespołem sprzedażowymry pracodawca wie, że szkolenia przez wielu pracowników postrzegane są jako zło konieczne. Wie też, że są potrzebne, by podnieść kwalifikacje działów sprzedaży, ich wydajność, a więc i konkurencyjność własnej marki. Salents organizuje od lat szkolenia z efektywności sprzedaży w atrakcyjnej formie, nie tylko prelekcji, ale też np. gier i warsztatów. To daje możliwość sprawnego wdrożenia się w temat, zamiast tylko wtłaczania słuchaczom teorii.

Szkolenia z zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedażowym w Salents to konkretne metody i narzędzia

Obecnie uczestnicy szkoleń oczekują nie tylko przekazania wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim jej przełożenia na biznes i codzienne działania. Ze szkoleń Salents w zakresie zarządzania sprzedażą uczestnicy wynoszą konkretne metody i narzędzia, które będą mogli od razu zastosować w swojej pracy.

Zarządzanie działem sprzedaży – szkolenie dla pracowników różnych szczebli

Zarządzanie działem sprzedaży to też wyzwanie dla dzisiejszych kierowników i menadżerów. Muszą oni koordynować pracę działu, wiedzieć gdzie są słabe punkty, a gdzie atuty. Zarządzanie działem sprzedaży to również umiejętne motywowanie i budowanie sprawnego, kompetentnego zespołu. Czyli szeroko pojęty team management.

Jak skutecznie przygotować się do zarządzania działem sprzedaży

Nasze szkolenia pokażą Państwu jak przygotować się do zarządzania działem sprzedaży, jak stworzyć jej odpowiedni plan, jak określić cele zarządzania sprzedażą oraz jak skutecznie zarządzać elementami sprzedaży.

Nasze flagowe tematy szkoleń to: 

Zarządzanie działem sprzedaży - szkolenie

Szkolenia sprzedażowe otwarte i zamknięte

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ i harmonogramem szkoleń. Prowadzimy szkolenia sprzedażowe zarówno otwarte, jak i zamknięte. W zakładce SZKOLENIA możecie Państwo znaleźć szczegółowe programy kursów przeprowadzonych, jak również planowanych.