Zarządzanie sprzedażą – szkolenie

Salents to specjaliści z branż handlowych i prawnych. Mamy wiele specjalistycznej wiedzy, którą w przystępny sposób przekazujemy na szkoleniach, zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Zatem “Zarządzanie sprzedażą – szkolenie” jest nam doskonale znanym tematem.

Naszą misją jest wspieranie klientów i partnerów biznesowych w zwiększeniu sprzedaży i rozwoju ich biznesu. Jesteśmy zespołem praktyków z 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży. Posiadamy wiedzę oraz unikalny know-how w budowaniu i zarządzaniu procesami sprzedaży. Budujemy przewagę konkurencyjną i osiągamy cele naszych Klientów.

Kierujemy się maksymą: „Wyniki sprzedaży decydują o tym czy jesteś liderem na rynku.”.

Zarządzanie sprzedażą – szkolenie

Zapytacie Państwo, po co ciągle się szkolić? Odpowiedź jest prosta. Zarządzanie sprzedażą to dynamicznie rozwijający się rynek, otwierające się nowe terytoria sprzedażowe, zmieniający się Klienci i rotacje pracowników. W dobie rynku pracownika inwestycja w szkolenia i podnoszenie jakości zarządzania sprzedażą jest jednym z wyróżników pracodawcy. Badania pokazują, że szkolenia są istotnym czynnikiem dla pracowników, a pracodawcom mogą posłużyć do przyciągnięcia najlepszej kadry. Dlatego specjalistyczne szkolenia Salents są prowadzone przez ekspertów – praktyków, którzy od wielu tak zajmują się sprzedażą na rynku B2B oraz B2C.  Szkolenia są cennym instrumentem doskonalenia kadr. Pomagają zatrzymać i rozwijać zatrudnionych pracowników, a także wzmacniają atrakcyjność oferty dla nowych pracowników. Obecnie uczestnicy szkoleń oczekują nie tylko przekazania wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim jej przełożenia na biznes i codzienne działania. Ze szkoleń Salents w zakresie zarządzania sprzedażą uczestnicy wynoszą konkretne metody i narzędzia, które będą mogli od razu zastosować w swojej pracy.

Zarządzanie sprzedażą – szkolenie, które daje wymierne korzyści!Zarządzanie sprzedażą - szkolenie

Nauczy jak przygotować się do zarządzania sprzedażą, jak stworzyć jej odpowiedni plan, jak określić cele zarządzania sprzedażą oraz jak skutecznie zarządzać elementami sprzedaży.
Nasze flagowe tematy szkoleń to głównie:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ i harmonogramem szkoleń. W zakładce SZKOLENIA możecie Państwo znaleźć szczegółowe plany kursów przeprowadzonych, jak również planowanych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!