NSC: Mistrzowskie strategie sprzedaży

National Sales Congress: Mistrzowskie strategie sprzedaży

Już 28 marca nasz ekspert w dziedzinie sprzedaży dr Agnieszka Grostal, wystąpi na National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży, który odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Zapraszamy na prelekcję pt.: Trendy sprzedaży, która dotyczyć będzie przede wszystkim tematyki sprzedaży w przyszłości, jej kluczowych wskaźników oraz tego jak wykorzystać najnowsze trendy do podniesienia skuteczności swoich procesów sprzedaży.

Coraz częstsze wykorzystanie nowych technologii obserwujemy we wszystkich obszarach prowadzenia biznesu. Trend ten coraz bardziej wpływa też na sprzedaż, otwierając drogę do całkowicie nowych sposobów jej prowadzenia. Czołowe firmy sprawdzają, co mogą im zaoferować tego typu technologie, zazwyczaj koncentrując się na procesach transakcyjnych we wczesnych etapach cyklu zakupu. Zapraszam na prelekcję, w czasie której opowiem jak będzie wyglądała sprzedaż w przyszłości? Gdzie położyć nacisk? I jak wykorzystać najnowsze trendy do podniesienia skuteczności swoich procesów sprzedaży?

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Bilety dostępne na stronie: https://nationalsales.pl/kup-bilet/   Więcej informacji o Kongresie znajdziecie Państwo tutaj:

Facebook – https://www.facebook.com/kongresnsc/

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/kongres-nsc?trk=organization-update_share-update_actor-text

AgGrp1920

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą OFERTĄ i harmonogramem szkoleń. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. W zakładce SZKOLENIA możecie Państwo znaleźć programy zarówno już przeprowadzonych, jak i tych planowanych.