Zarządzanie zespołem sprzedażowym – szkolenie

Salents to 20 lat doświadczenia w branży sprzedażowej. Posiadamy wiedzę oraz unikalny know-how w budowaniu i zarządzaniu procesami sprzedaży. Budujemy przewagę konkurencyjną i osiągamy cele naszych Klientów. Jednym z interesujących nas zagadnień jest zarządzanie działem sprzedaży – szkolenie to jeden z najefektywniejszych sposobów na podniesienie kwalifikacji pracowników. A zatem stworzenie sprawnego i wykwalifikowanego działu sprzedaży. Co przełoży się na poprawę wyników sprzedaży.

Rynek sprzedażowy to dynamicznie rozwijającą się część handlu. Otwierające się nowe terytoria sprzedażowe, czy Klienci zmieniający preferencje zakupowe. Konieczne staje się bieżące przygotowywanie i szkolenie kadr przedsiębiorstwa. Zorientowany i dbający pracodawca wie, że szkolenia są potrzebne, by podnieść sprawność i osiągi działów sprzedaży, a zatem konkurencyjność marki.
Salents organizuje z powodzeniem szkolenia o różnej tematyce, zarówno sprzedażowej, jak i prawnej. Wszystko atrakcyjnej formie, nie tylko prelekcji, ale też np. gier i warsztatów. To daje możliwość sprawnego wdrożenia się w temat, zamiast tylko wtłaczania słuchaczom teorii.
Obecnie uczestnicy szkoleń oczekują nie tylko przekazania wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim jej przełożenia na biznes i codzienne działania. Ze szkoleń Salents w zakresie zarządzania sprzedażą uczestnicy wynoszą konkretne metody i narzędzia, które będą mogli od razu zastosować w swojej pracy.

Zarządzanie zespołem sprzedażowym – szkolenie pracownicze i nie tylko.

Zarządzanie zespołem sprzedażowym to przede wszystkim praca z ludźmi i ich cechami charakteru. Zarówno menadżerowie, jak i kierownicy, czy asystenci stają przed koniecznością koordynacji ludzi i ich działań na skalę rynkowa i przedsiębiorstwa. To zarządzanie działem sprzedaży. Umiejętność porozumienia się z pracownikami, współpracy, podejmowania trafnych decyzji, analizy sytuacji rynkowej, popytu czy wreszcie skuteczne i długofalowe motywowanie pracowników. To również budowanie kompetentnego zespołu, czyli szeroko pojęty team management.
Nasze szkolenia pokażą Państwu jak przygotować się do zarządzania działem sprzedaży, jak stworzyć plan, określić cele i skutecznie zarządzać zespołem oraz jego pracą.

Nasze flagowe tematy szkoleń to głównie:

  • Nowoczesna strategia sprzedaży
  • Skuteczna polityka cenowa i rabatowa
  • Siła grupy – budowanie zespolów